O násAdmin

Slováci konečne hľadajú poctivé potraviny.Stačilo Vám viac ako 20 rokov nakupovania chemických náhrad v krásnych obaloch?Tak potom ste na správnej adrese. Ak máte chuť na niečo naozaj domáce, z rodinnej farmy, od drobného výrobcu a dôveryhodného zdroja rozhodne sa nechajte inšpirovať. Na vlastnej koži vyskúšajte chuť produktov pestovaných s láskou a výrobkov spracovaných tradičnými postupmi. Doprajte si ten komfort – čerstvé a poctivé farmárske potraviny zo Slovenska priamo k Vám domov.


Snažíme sa dodržať lokálnosť produktov a tým zabezpečiť ich absolútnu čerstvosť. Zároveň podporujeme prvovýrobcov a rozvoj vidieka, a vytvárame priamy vzťah medzi konzumentom a farmárom. Odoberáme hlavne produkty a výrobky bez chemických látok, pesticídov, rastových hormónov, antibiotík a iných cudzorodých látok. Záleží nám na tom, aby ste presne vedeli od koho a čo zjete. Preto si môžete na našej stránke prečítať všetky informácie o našich farmároch a ich produktoch a výrobkoch. Nemusíte študovať etikety písané malými písmenami.


TO NAJLEPŠIE ČO DOMA MÁME


V poslednom čase ľudia venujú jedlu pozornosť, o akej naše babky  ani nepočuli. Jedlom je človek živý, ale aj zdravý. Našťastie si to uvedomuje stále viac bežných ľudí, ktorí na kvalitu, zloženie a pôvod potravín kladú veľký dôraz. Na rozdiel od našich babiek, dnes máme oveľa širšiu a rozmanitejšiu ponuku potravín, no na  rozdiel od nich si dnes musíme dávať oveľa väčší pozor, čo si dáme do úst. Pritom naše babky sa podľa dnešného uhla pohľadu stravovali dosť nezdravo. Keďže väčšinou fyzicky pracovali potrebovali hneď od rána veľa energie. Výdatná praženica zo slaninkou a cibuľkou a domácim chlebíkom, zástancovia ovsených vločiek a cereálií nebudú súhlasiť, ale išlo o zdravé raňajky. Prečo? Domáce potraviny boli vysoko kvalitné. Doma vykŕmené prasiatko bez akejkoľvek umelej výživy, doma upečený chlebík z kvásku a čistej múky, neobsahoval žiadne prísady na zvýraznenie chuti a zvýšenie trvanlivosti. Cibuľka dorástla na hriadke bez postrekov, vajíčka zniesli sliepočky voľne behajúce po dvore na slniečku.


Ako sa teda orientovať na trhu s potravinami, aby sme si vybrali naozaj dobre? Stačí však zostať pekne pri rodnej hrude a zobrať si príklad od našich farmárov, ktorím záleží na tom, aby si našich spokojných zákazníkov „kupovali“ poctivo odvedenou a často neľahkou prácou.vysoká kvalita, perfektné služby, primeraná cenaNakupujte u nás, len ak chápete, že:

 • ovocie a zeleninu od nás môžete jesť len vtedy, keď dozreje, teda v ročnom období, kedy má svoj čas

 • ovocie a zelenina sa pestuje na farmách a nie všetky plody sú ako maľované, najdôležitejšia je ich chuť

 • niekedy je na ovocí a zelenine troška zeme alebo života, to len dokazuje, že to dorástlo priamo v prírode

 • svojím nákupom podporíte farmárov vo svojom okolí


Čo u nás očakávajte:


 1. ponuku od malých a stredne veľkých farmárov a prvovýrobcov podľa aktuálnej sezóny

 2. skutočnú chuť potravín

 3. čerstvosť

 4. kvalitu

 5. domáce výrobky

 6. donášku

 7. cenu primeranú kvalite

 8. kontrolnú prehliadku kvality každej objednávky

 9. stabilnú teplotu pri rozvoze počas celého roka

 10. šetrenie vášho času

 11. osobný prístup

Čo u nás nečakajte:


 1. akciové ceny hypermarketov
Podporte s nami tých, ktorí to ešte so slovenským poľnohospodárstvom nezabalili.